Engagement & New Journey

„The best thing to hold onto in life is each other."

Audrey Hepburn

Kilka tygodni temu miałam zaszczyt zrobić jedną z wyjątkowych dla mnie sesji. Historia jest ciekawa, ponieważ znajoma pisząc do mnie z prośbą o wolny termin na sesje jeszcze nie wiedziała, że ta sesja będzie bardziej wyjątkowa niż sobie to ona sama wymarzyła. Miała to bowiem być sesja dla rodziny, a wywołane zdjęcia miały posłużyć za prezent gwiazdkowy. No to rodzina będzie zachwycona prezentem gdy dowiedzą się o zaręczynach. Tak o to ze „zwykłej" sesji, zrodziła się magiczna sesja zaręczynowa, choć dla mnie nie ma zwykłych sesji, każdy moment jaki uchwycę w obiektywie staram się aby był dla moich klientów wyjątkowy. Dodatkowo zachwycił mnie pomysł, ponieważ narzeczeni wystąpili w tradycyjnym stroju bawarskim. Udało nam się uchwycić już końcówkę przepięknej złotej jesieni, a miejsce i zamek, które również narzeczeni wybrali sobie sami dopełnił klimat do końca. Czułam się jak w jakimś starym filmie, które jak wiecie uwielbiam.

Efekt wyszedł wspaniały, zobaczcie sami. 

A few weeks ago I had the privilege to do one of the sessions that were exceptional for me. Namely engagement session. The idea delighted me, because the bride and groom performed in a traditional Bavarian costume. We managed to capture the end of the beautiful golden autumn, and the place and the castle, which also the fiancés chose themselves, completed the atmosphere to the end. I felt like in some old movie that you know I love.

The effect went wonderful, see for yourself.

A big thank you to you, Elle & Fabi, especially for your trust and once again, everything wonderful and a lot of love for you Guys.