In wild Morocco

„Moda nie istnieje wyłącznie w ubiorach. Moda jest na niebie, na ulicy, moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dzieje.”

Coco Chanel

Witam Was w Nowym Roku i zapraszam na pierwszy wpis, w którym zobaczycie efekty pierwszej w tym roku sesji jaką udało mi się zrobić podczas pobytu w Maroko. Kolejna wyjątkowa i wiele znacząca dla mnie sesja, jestem zachwycona tym jak wyszły zdjęcia i chciałabym się tym z Wami podzielić. 

Monika idealnie wpasowała się tutaj w afrykański klimat oraz krajobraz, a zdjęcia prezentują nie tylko

to cudowne miejsce jakim jest pustynia w okolicach Marakeszu, ale również najnowsze trendy, które będziemy nosić w kolejnym sezonie Wiosna - Lato 2019. To tak bardziej na marginesie, ponieważ temat mody towarzyszy mi zawsze w podróżach i jest nieodłącznym elementem moich wszystkich wypraw. Tym razem mogłam podróżować ze wspaniałą kobietą u boku, więc grzechem było by jej nie sfotografować i nie pokazać jej atutów i dobrego gustu.

Po za tym uwielbiam sesje w plenerze, więc czułam się jak ryba w wodzie. 

Ta sesja to małe wprowadzenie, ponieważ pojawią się również wpisy podróżnicze, które dalej uwielbiam

i wciąż zależy mi aby moje wyprawy inspirowały Was do odkrywania świata na własną rękę. Ten rok zaczęłam tak jak chciałam, czyli w podróży, odkrywając kolejny nowy kraj, który zasługuje na ogromną uwagę i o tym będzie w kolejnych wpisach. Także Stay Tuned. 

PS. Ogromne podziękowania dla modelki, że poświęciła mi swój czas oraz ogromne dzięki dla naszych dwóch pomocników, bez których nie było by tego efektu.