• White Instagram Icon
  • Biały YouTube Ikona

Summer Memories

Summer Memories

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. A teraz skupcie się na tej róży i pozwólcie, by objawiło się wasze prawdziwe JA.
- Co to jest prawdziwe JA?
- To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono.

Paulo Coelho

Upalny dzień sierpnia, lato w pełni. Letnie wieczory przy zachodzie słońca to moja ulubiona pora na sesje, szczególnie latem i w szczególności w nadmorskich miejscowościach, gdzie tłem jest palące płomieniami zachodzącego słońca niebo oraz szumiące falami morze. Jest w tym jakaś magia. Ta chwila nie trwa długo więc trzeba się skupić i wykorzystać jak najlepiej światło, tzw. Golden Hour, dlaczego złota godzina? Zobaczcie sami poniżej. Czy nie jest pięknie? Idealne tło, piękna modelka i pięknie uchwycone momenty na jednej z Chorwackiej plaży tuż przy zachodzie słońca. 

Poraz kolejny przekonałam się jak bardzo lubię fotografować ten kraj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie,  a każdy fotograf ujmie te niezwykłe miejsca w swoim obiektywie na cudowny sposób. 

Poniżej przedstawiam Wam pierwszą odsłonę Chorwacji, niebawem pojawią się kolejne sesje fotograficzne z tego przepięknego kraju. Będą piękne widoki, stare miasta i dużo natury. Zapraszam!